Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf V 1.6 Ates plin Registrirano Full oprema 2005

4 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 25 јан. 17:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата

Opel Corsa 1.2 Benzin-Plin Euro 5 2012 Kako novo 4 799 ЕУР
Opel Astra H 1.4 Ates Plin Registrirano -05 Extra 3 350 ЕУР
Peugeot 107 1.0 Benzin Full oprema  2007 114.000km Extra 2 799 ЕУР
Ford Fiesta 1.25 Ates plin Registrirano 2007 Prvi Gazdi 2 850 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW Golv V 1.6 Benzin/Plin
Godina 2005
Atestiran Plinski ured
Registracija 20.05.2021
Full Oprema funkcionalno sve
4 novi gumi
Cena 4100€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo odlicna sostojba redovno servisirano i odrzavano domakinski kako nadvoresniot izgled isto taka i vnatresniot enterier e zapazen povekje info 077 742 464
Avto ST-SI
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата
BMW F10 525D 150KW 204KS AVTOMATIK REGISTRIRANO NOVO! 16 300 ЕУР
VW Golf 5 1.9TDI 105ks Comfortline -05 Registrirano 3 999 ЕУР
Audi A4 1.9TDI 116ks Avant  Uvezeno CH 2006 4 499 ЕУР
Opel Corsa 1.2 Benzin-Plin Euro 5 2012 Kako novo 4 799 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации