Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf V 2.0TDI 140ks DSG Sport 2006 Registriran

4 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 05 јан. 16:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата

Opel Astra H 1.4 Ates Plin Registrirano -05 Extra 3 350 ЕУР
Audi A4 1.9TDI 116ks Avant  Uvezeno CH 2006 4 499 ЕУР
VW Golf V 1.6 Ates plin Registrirano Full oprema 2005 4 100 ЕУР
Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO 15 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW Golf V 2.0TDI 140ks DSG Sport
Godina 2005/6
Registracija 20.06.2021
Full oprema Funkcionalno sve
4 novi gumi so 17al bandasi
2 kluca
Cena 4700€
Tel 077 742 464
Voziloto e vo odlicna sostojba kako nadvoresniot izgled isto taka i vnatresniot enterier e maksimalno socuvan redovno servisiran i odrzavan povekje info 077 742 464
Avto ST-SI
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

21 Огласи во продавницата
Audi A6 2.0TDI Facelift Avtomatik Registrirano Euro 5 7 950 ЕУР
Renault Megane 1.5dci 110ks 2009 Prvi Gazdi Avto St-Si 4 499 ЕУР
VW Golf 5 1.9TDI 105ks Comfortline -05 Registrirano 3 999 ЕУР
Opel Astra GTC Cosmo 1.6 Benzin/Plin 2007 Registrirano 3 499 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации