Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS REGISTRIRAN

0 ЕУР

Се продава од: Nissan 08 дек. 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
SE PRODAVA God.naProz. 1999, REGISTRIRAN CELA GOD. SO ZELEN KARTON
MNOGU Dobro Socuvan, vredi da se vidi
GOLF 4 1.9 TDI, 110 KS
- oprema:
-Klima,(raboti)
-Elektrika na staklo
-Alum. Bandasi (so novi gumi)
-CD
-Xenon
-Redovno servisiran, smeneti set kaisi, ulje filtri, gurtni.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации