Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 -98

0 МКД

Се продава од: Kanalari Shinasi 10 јан. 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Dobro socuvan avtomobil . Cena po dogovor , moze i zamena so pomalo , so doplata ili po dogovor .
Kanalari Shinasi
070770074
Кон почеток