Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6 2.0TDI 110ks -10/09 Sport Edition

7 300 ЕУР

Се продава од: Sami 07 јун. 11:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
sega uvozen i plateno site davaçki do registracija.
Realni 212iljadi km so servisna knishka so 2 kluca.
Sport Edition opremen
Maximum soçuvan tip top so eden zbor mozhe da se kazhe deka e kako Nova .
za pov info Tel..070 750 692 .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации