Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GOLF 7

16 500 ЕУР

Се продава од: Amer 17 ноем. 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
golfot e vo odlicna sostojba 2016 prv sopstvenik kupen vo Poshe Skopje so highline oprema aluminiski bandzazi 64000 km
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации