Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 1.9 TDI FULL OPREMA -02

3 400 ЕУР

5 800 ЕУР

Се продава од: Nejazi 13 септ. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava GOLF 4, 1.9 TDI - 2002 godina, vo odlicna sostojba garazirana, HIGH LINE OPREMA: KLIMATRONIC, air bag, aluminiumski bandazi, CD radio, 4x elektricni stakla, elektricni retrovizori, centralno, abs i t.n... bez zamena... Stotuku registrirana, ITNO, ITNO, ITNO... Tel. sekoj den moze da me kontaktirate posle 17 casot...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации