Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 so full oprema automatik tiptronik -04

4 500 ЕУР

Се продава од: golf 09 мај 20:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Donesena e od svajcarija registrirana na skopski so zelen karton.kolata ima 131 ks FUL OPREMA.KOLATA E MNOGU SOCUVANA VREDI DA SE VIDI.

tel.
070 528 206
075 991 729
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации