Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf TDI 1.9 -10

0 МКД

Се продава од: Ivica 31 мар. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Prodavam VW Golf TDI 1.9; God-2010; 98000km, Makedonska registracija, kupen od Porsche-prv sopstvenik. Cena po dogovor. Tel za kontakt 075 303018
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации