Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.9 TDI -99

0 МКД

Се продава од: ivica 01 окт. 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Модел
Golf
Продавам Golf 4 1.9 TDI 100hp, со комплетна опрема(Борд компјутер,две воздушни перничиња,климатроник,алумински бандажи,радио со цд,цд шаржер и др)

Колата е со сите платени давачки до регистрација.

За повеќе информации можете да се обратите на 075251316 или 075730813.

Возилото вреди да се погледне.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации