Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 ODLICEN

3 100 ЕУР

Се продава од: Golf 22 мај 14:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava Golf 4 1.9 TDI
Odlicnoo socuvan !!!
Registriran !!
MOZE PROVERKA NA BILO KOJ MAJSTOR !!!
Za podetalni informacii javete se na 078 304 227 !!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации