Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 6 2.0 TDI 4motion highline 2010

7 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 15 јул. 11:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 6BRZINI 2 999 ЕУР
Audi A4 avant 2.0tdi 2007 3 950 ЕУР
Ford Fiesta 1.6TDCI 2011 3 700 ЕУР
BMW 320D 2009 5 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 6 2.0TDI 4MOTION HIGHLINE
POM KM: 215.000 SO SERVISNA KNISKA
GOD NA PROIZV.12/2009
HIGHLINE
4MOTION
FULL OPREMA
KLIMATRONIK ,PREVERTENA KOZA,NAVIGACIJA ,4x4
MAGLENKI,CENTRALNO ,ABS 10*AIRBAG..EL STAKLA......

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
Ford Fiesta 1.4tdci klimatronik 2011 4 500 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4TDI STYLE-11 4 700 ЕУР
VW TRANSPORTER T5 1.9TDI LADILNIK TERMIKING-07 8 000 ЕУР
BMW 320D 2009 5 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации