Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 6 Variant 1.6TDI comfortline 2010

5 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 04 авг. 22:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

MAN 8.180 TERMOKING LADILNIK -07 10 500 ЕУР
Bmw 530 gt panorama distronik 2011 17 800 ЕУР
Mercedes-Benz Vito 111CDI termoking 2009 7 000 ЕУР
Iveco Daily 35 S12 kran 2009 10 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
VW GOLF 6 VARIANT 1.6TDI COMFORTLINE
POM KM.191.000
GOD NA PROIZV.12/2009

oprema klimatronik,servo,amg al.bandasi 16',abs,airbag elekt, na staklla , centralna brava ......

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
MERCEDES VANEO 1.7CDI KLIMA-05 1 990 ЕУР
Iveco Daily 35 S12 kran 2009 10 500 ЕУР
VW CRAFTER 2.5TDI KLIMATRONIK-08 7 000 ЕУР
VW GOLF COMBI 1.9TDI COMFORTLINE 4 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации