Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 ЕУР

Се продава од: Marjan 29 ноем. 02:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
So ful oprema klimatronik podizaci elektricni centralno i abs.Plateni se site davacki do registracija.Cenata ne e fiksna
Marjan
 
077932450
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации