Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Golf 5 1.9tdi GT 2008

5 650 ЕУР

Се продава од: Vlatko 01 авг. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Full oprema dva kluca novi gumi GT line koza greaci u sedista komandi na volan plateno se do reg
Leaflet
Кон почеток