Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6. 2.0 tdi 110 ks

6 700 ЕУР

Се продава од: Stefce 05 фев. 03:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 6. 2.0 tdi 110 ks full
Plateno se do reg
078/241-111
Leaflet
Кон почеток