Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 -15

11 000 ЕУР

12 700 ЕУР

Се продава од: Мијалче 24 фев. 16:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Се продава Golf 7, регистриран до Ноември 2020. Со фул опрема. Увезена од Германија. Има зелен картон до Ноември 2020 и извршен комплетен сервис.
Мијалче
070210631
Leaflet
Кон почеток