Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf MK7.5 Highline DSG 150hp 2.0 TDI 2017/18

19 500 ЕУР

Се продава од: Andrej Денес 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW Golf MK7.5 10.11/2017 150hp/110kw 2.0TDI автоматски менувач (DSG 7 степен), со многу богата опрема. Highline највисок пакет на опрема(Автоматска клима, фиоки по предни седишта, функција cooming home/leaving home за поврзување со вашата гаража, Light&sight пакет лед светла во вматрешноста на возилото......), сива металик боја, Алуминиумски спортски тркала R17 (Само за R-line и GTD со спортско потпирање), Keyless access отварање, затварање и стартување на возилото без клуч(Start/Stop), Full LED светла со најновата технологија(Изведба на предни и задни светла во LED технологија која е користат Porsche и Audi која се исполнува постепено, осветлување во свиоци, регулирање на досег....), кожен мултифункционален волан со типтроник (само на DSG), Термоиолациони стакла фабрички затемнети 65%, Спорт пакет R-line суспензија симната 15мм, Електрично преклопливи ретровизори со периметридко осветлување, Пакет технологија Активен дисплеј ( 8.8 инчен дисплеј со bluetooth, 6 високо квалитетни звучници, 8 инчен екран наместо табла пред возачот....), Piano black и Titanium black комбинација на интериерот, паметен темпомат, систем за самокочење во случај на удар, спортски предни и задни седишта кој се многу удобни( од арт велур и алкантара), колор пакет, внатрешно амбиентално осветлување, AirCare систем за прочуствање на воздухот во канината и побрзо греење и уште многу друга опрема која што не е наведена. Колата е купена нова од Старт Демир капија со 00км, цена со попус 31 808Еур.Колата е во одлична состојба одржувана само во Порше Македонија и Старт- Демир Капија со сервисна книшка и сите сервиси. Колата има поминато 213 000 во овој момент. Нема никакви оштетувања,
Андреј 071210103
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации