Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Golf 6 highline 2009 1.4 TSI DSG F1 160ps

9 200 ЕУР

Се продава од: Noli 26 јан. 20:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
98.000 km
Dsg automatik
Najfull oprema
F1
160 ps
Leaflet
Кон почеток