Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Golf3

1 100 ЕУР

Се продава од: Adis 15 септ. 10:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струга
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
REG CELA GODINA
SERVISIRAN
BEZ PLIN
BEZ KLIMA
NIKAKVA MANA
MOZE ZAMENA
Leaflet
Кон почеток