Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 2.0

8 500 ЕУР

Се продава од: Amir 16 септ. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Golf 6 2.0 tdi 2009
Mundet edhe ndrrim
Leaflet
Кон почеток