Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 6 highline 2009 1.4tsi dsg F1 160ps

8 500 ЕУР

Се продава од: Noli 25 ноем. 20:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
98.000 km
Dsg automatik
Najfull oprema
F1
160 ps
Registrirana
FUll servis
Noli
 
071808083
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации