Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 1 -85 vo ODLICNA SOSTOJBA

1 200 ЕУР

Се продава од: Risto 10 фев. 09:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Prodavam Golf 1, 1,6 (TAS) , dizel, od 1985 godina. Kolata e vo odlicna sostojba, garazirana, odrzuvana. Ima pominato 149000 km. od prv sopstvenik. Prosecna potrosuvacka 5 l /100 km. Povelete videte!
Leaflet
Кон почеток