Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 ЕУР

Се продава од: Alen Вчера 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Voziloto e registrirano na bugarski tablici bez niedna grepka poseduva servisna kniska
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации