Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 ЕУР

Се продава од: Laze Вчера 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Golf 5 GT Sport
2.0 tdi 140ks
4motion(4x4)
Avtomatski ksenon svetla fabricki
Fabricki zatemneti stakla
Senzor za dozd
Siber
Regestrirana do 12.08.2019 godina so zelen karton
Napraveno servis, promena na maslo i site filtri komplet!
Gumi 4letni novi + 4 zimski novi michelin
6stepen manuelen menuvac
Parking senzori
Kolata e unikatna bez niedna grepka!
Leaflet
Кон почеток