Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 1.6 -02 ODLICEN

0 ЕУР

Се продава од: boban 27 мар. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Vo odlicna sostojba uvezrn od svajcarija golf 1.6 so 77 kilovati i 105 konski sili.2002godina so klima. odlicen enterier.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации