Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

2 300 ЕУР

Се продава од: Filip 24 ноем. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
golf 4 1.9 tdi 110ks,golfot e vo solidna sostojba servisiran pred 6000km za poveke informacii na tel.076 611 287 ,cenata e fiksna
Leaflet
Кон почеток