Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 BonJovi TDI 1.9

Се продава од: Senait Izairi 06 јун. 17:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.280 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Брвеница, Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
God. 1997
Km.202700
+ 4 zimski gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток