Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Се продава од: Mujdin 26 септ. 03:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Golf 3 diezel 1.9 tdi ,modeli i fundit i prodhimit ,dritaret elektronike,8 goma te reja,qe 1 muaj u regjistrua.

Golf 3 дизел 1,9 tdi, најнов производен модел, електронски прозорци, 8 нови гуми, 1 година регистрација,
Leaflet
Кон почеток