Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw uvoz Germania -04

Се продава од: Bujar 04 мар. 09:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golfot e uvozen od germania so full oprema platen carina do registracia e so servisna knishka ima praven kompleten servis.
Leaflet
Кон почеток