Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Се продава од: Mahi Qazimi Вчера 22:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Se prodava golf 4 има 6 brzini so pd мотор
Mahi Qazimi
078245386
Leaflet
Кон почеток