Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9tdi t united model -07 full

4 700 ЕУР

5 300 ЕУР

Се продава од: Dani 22 ноем. 15:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
golf 5 1.9 tdi trend united modell 2007 full oprema komandi na volan senzori za parkiranje tempomat senzori za dozd klimatronik dvozonski so najnoviot motor od golf 5 sve funksionira napraen servis zadnica i prednica 6 brzini greaci na sedista moze zamena so vasa doplata
Leaflet
Кон почеток