Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf

1 500 ЕУР

Се продава од: Golf 17 апр. 19:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Golf .. 3 dizell viti 1996 mund me ndrim golf 4 dizell
Leaflet
Кон почеток