Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gol 4 1.9 TDI

2 500 ЕУР

Се продава од: Vali 03 јан. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Full oprema
Klima
Servisiran
Elektricni stakla
Zimski gumi
Abs
Dalinski so 2 kluca
Sport volan
Vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток