Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KTM 459cc 2017

4 700 ЕУР

Се продава од: Toni Вчера 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 10.060 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Smallcar
Модел
Golf
KTM450cc 2017
Leaflet
Кон почеток