Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

0 ЕУР

Се продава од: .... 18 дек. 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
VW Golf 4 TDI 1.9 so 6 berzini mozhe zamena so polo 1.4 -- 1.9 TDI
96 kw - 131 ks
godina- 2001
OPREMA
1-- GTI SEDISHTA
2-- KOZHEN VOLAN
3-- ON BORD COMPUTER
4-- CLIMATRONIC
5---ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
6--METALIK
7--ALARM
8--ESP ABS
0-100 km/h 9.00 sec
Leaflet
Кон почеток