Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Се продава од: Golf 7 23 септ. 02:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 7 1.6
Leaflet
Кон почеток