Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf sportsvan 1.6 tdi 110ks comfortline

11 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Advantage Auto 05 мај 01:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Миниван
Модел
Golf
TOP PONUDA - VW GOLF VII SPORTSVAN 1.6 TDI 110 KS COMFORTLINE

Nov uvoz od Germanija, kompletna servisna istorija vo VW. Garancija na kilometri. 2016 Modelska godina. Prva registracija 17/12/2015.

Registriran na MK tablici vo 05/05/2021.

Dopolnitelna Oprema:
Metalik boja
Greenje na sedista
Auto-Hold
Start-Stop
Parking senzori

Cena 11.700 Eur

Bez Zamena.

Za poveke informacii:
071 256 756
Advantage Auto
Advantage Auto - Novi vozila, 0 KM, so najdobri ceni! UVOZ I PRODAZBA NA SITE MODELI NOVI VOZILA - UVEZENI OD GERMANIJA - MOZNOST ZA GARANCIJA NA VOZILO - POVOLEN AVTOMOBILSKI KREDIT - PERFEKTNA SOSTOJBA 100% NOVI VOZILA - PORACKA NA NOVI VOZILA
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
+38971 256 756
Advantage Auto
+38971 256 756
Leaflet

Advantage Auto

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации