Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9tdi-05

4 150 ЕУР

Се продава од: AA Вчера 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Golf 5 1.9tdi
2005god
209000 realni km
Plateno sve do registracija
2 kluca
4 vrata
4 novi gumi
Doneseno od Germanija
Bez nikakva zabeleska
Kako nov
Leaflet
Кон почеток