Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kolata e ekstra sostojba

3 700 ЕУР

Се продава од: Sami 12 ноем. 10:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Registration golf5 tdi 19 105
Sami
Leaflet
Кон почеток