Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 -93

800 ЕУР

Се продава од: Kire Andonov 03 фев. 12:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Kolata e vo odlicna sostojba ne e registrirana
Kire Andonov
077585102
Leaflet
Кон почеток