Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Golf 6 1.6 TDI

7 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Sael Transport 16 септ. 19:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Golf 6 1.6 TDI, 2010 godina, dizel, pominati 150.000km, 105ks, euro 5, registriran do 09.2020. Vo odlicna sostojba!
Sael Transport
070216304
Leaflet

Sael Transport

2 Огласи во продавницата
YAMAHA 1300R 6 700 ЕУР
Кон почеток