Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 benz/plin

Се продава од: Xxx 18 апр. 17:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 4 1.4 benz/plin
Full oprema
1999
Atest plin
Atest folii
Kolata e znachi mn zachuvana pali vozi chuvana domakinski
Leaflet
Кон почеток