Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks

Се продава од: Vbbgh Vhugghj Вчера 12:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
Golf
Golfot 5 .1.9 tdi 105 ks se prodava carineta e plateno homologacija,prevodi se e sredeno do registracija. Od oprema ima: Klima Elektrika templomat,na 4 stakla Elektrika na retrovizori Fabricko cd radio Servo Abs Asr Centralno Airbeg Kolata e servisirana i e mnogu zacuvna komplet rebrasti kais so zategaci i vodna pumpa e smeneto pred 2 meseci,ima racun.moze da se vidi na lice mesto .za podetalni informacii javete se..
Vbbgh Vhugghj
075329966
Leaflet
Кон почеток