Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI 105KS -05 GTI FULL OPREMA

4 400 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 21 септ. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Се продава Golf V TDI 2005

*GTI опрема

*Регистриран до 17.10.2020

*Направен е редовен голем сервис со промена на сите каиши,затегачи,водна пумпа,сите филтри-полен, масло,гориво,променет е глицерин.

*Има нови задни гуртни,променет е и наполнет нов фреон.

*Има двозонска клима перфектно лади/грее,електрика на предни и задни прозори,6 воздушни перничиња

*ASR

*Серво волан

*Нема менувани стакла сите е VW
Фаровите сите до едно се VW оригинални
Моторот нема никакви шумови, перфектно си работи

*Стегнато подвожје се функционира до последно копче.

*Нов акомулатор

*Пионир радио (Bluetooth,MP3,USB)

* БЕЗ ЗАМЕНИ*
Aleksandar
070246665
Кон почеток