Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI

0 ЕУР

Се продава од: xxxx Денес 02:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
prodavam golf 5 1.9 tdi wo mnogu dobra sostojba,cena povolna,za podetalni informacii javete se..
Leaflet
Кон почеток