Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 TDI -04

Се продава од: golf 5 TDI 09 фев. 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
REGISTRIRAN DO 11.2015
SO FULL.OPREMA
golf 5 TDI
072233333
Leaflet
Кон почеток