Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6

7 500 ЕУР

Се продава од: ... 22 мај 20:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
vo odlicna sostojba, servisiran
Leaflet
Кон почеток