Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.9 TDI

2 200 ЕУР

Се продава од: Vanco 18 ноем. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 4.710 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
Golf
VW Golf 4 1.9 TDI
Leaflet
Кон почеток