Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI -08

3 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Мебел-Ви 22 септ. 11:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Мебел-Ви

Мебел-Ви

4 Огласи во продавницата

Plac 2000m2- ATRAKTIVNA LOKACIJA 0 МКД
MAN TGL -07 Extra 8 100 ЕУР
Iveco Daily 35C18 -06 7 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Golf 5 karavan 1.9 TDI proizveden 2008 godina.
So full oprema,novi gumi,redovno servisiran i Registriran do 07 mesec 2021 godina.
Voziloto e vo super Sostojba !!
Мебел-Ви
Мебел-Ви е основан во 1997 год. во Виница за продажба и производство на мебел. Од самите почетоци наша цел беше да произведеме мебел кој ке биде со естетски дизајн , удобен, со врвен квалитет, достапен по цена и со добар после продажен сервис за нашите верни купувачи.
Посетете ја нашата продавница
ул.Марксов бр.23 Виница Прикажи на мапата
078408133
http://mebel-vi.com/
Мебел-Ви
078408133
Leaflet
Мебел-Ви

Мебел-Ви

4 Огласи во продавницата
Iveco Daily 35C18 -06 7 500 ЕУР
Plac 2000m2- ATRAKTIVNA LOKACIJA 0 МКД
MAN TGL -07 Extra 8 100 ЕУР
Кон почеток